شرکت دیپلم کارگو

شرکت حمل و نقل بین المللی دیپلم کارگو ،در سال 1387 در شهر هرات  تاسیس و در زمینه حمل و نقل بین المللی انواع کالا فعالیت مینماید. شرکت ترانزیتی و بارچالانی دیپلم کارگو با افتتاح اولین نمایندگی خویش در شهر استانبول کشور ترکیه آغاز به فعالیت نمود و سپس  با گسترش دامنه فعالیت در کشور هندوستان ، چین ، امارات متحده عربی (دبی) و شهر هامبورک کشور آلمان نمایندگی های خود را باز نمود و با تاسیس شرکت و با توجه به استفاده از فرصت توانست با نیرو های مجرب و مدیریتی جدید سهم خود را از ظرفیت ترانزیتی کشور افغانستان افزایش دهد .

این شرکت با تجربه علمی و عملی قادر به ارائه خدمات گوناگون حمل و نقل انواع کالاها می باشد . ما تعهد داریم که توسط تیم با تجربه ی دیپلم کارگو بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهیم . تیم حرفه ای این شرکت سعی بر این دارد که بهترین خدمات با بهترین قیمت را به مشتریان ارائه دهد. رضایت مشتریان اولویت ماست . استراتژی ما بین المللی شدن بازار، تنوع کسب و کار، توسعه و صنعتی شدن تجارت خارجی است. هدف ما خدمت به تولیدکنندگان و واردکنندگان عزیز جهت توسعه تجارت بین الملل و صنعت افغانستان است.

لیست کشورهایی که امکان ارسال بار به صورت زمینی، هوایی و دریایی به آنها در دیپلم کارگو  فراهم می‌باشد:

  • ترکیه
  • چین
  • هند
  • دبی
  • و کشورهای اروپایی

چشم انداز

چشم انداز شرکت دیپلم کارگو با تیم جوان و فعالی که دارد ،تلاش می کند تا مدت 10 سال آتی جزء بهترین و برترین  شرکت های حمل ونقل بین المللی و با نام خوش شناخته شده در  کشور افغانستان باشد.

ماموریت :

  • نهایت رسالت شرکت ، خدمت رسانی به کشور عزیز مان افغانستان شرکت های تولیدی و بازرگانی .
  • صداقت کامل با مشتریان .
  • جاودانگی شرکت در مجامع داخلی و خارجی با نام نیک .
  • بررسی هر گونه امکان موجود برای خدمات بهتر و اجرایی کردن آنها برای بهبود کسب و کار شما .

ارائه خدمات متمایز

با صرف حداقل هزینه

و زمان ممکن در حوزه

تجارت جهانی

تاریخچه شرکت ترانزیتی دیپلوم

شرکت ترانزیتی و بارچالانی دیپلوم در سال 2013 تاسیس گردیده و با گسترش ایجاد دفاتر و نمایندگی ها در شهر استانبول ترکیه ، هندوستان ، چین ، امارات متحده عربی (دبی) و شهر هامبورک آلمان این امکان را مهیا ساخته است تا شرکت ترانزیتی و بارچالانی دیپلوم به عنوان یک شرکت پیشتاز در صنعت حمل و نقل محسوب گردد و همچنان در حال گسترش دفاتر و نمایندگی های خویش در دیگر کشور های دنیا میباشد .
شرکت ترانزیتی و بارچالانی دیپلوم در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل از کشور ترکیه ، هندوستان ، دبی ، چین و آلمان به تمام کشورهای جهان و به شهر های افغانستان فعالیت مینماید.

بهترین خدمات ترانزیتی

در تمامی کشورهای
جهان

حرفه یی ترین تیم در اختیار ماست

نماینده گی های فعال و پاسخ گو

لیست کشورهایی که امکان ارسال بار به صورت زمینی، هوایی و دریایی به آنها در دیپلم کارگو  فراهم می‌باشد:

جاده بهزاد، بهزاد 3 ، مرکز تجارتی ایوبی ، منزل سوم ، بلاک 3 ، هرات-افغانستان

تماس : 0402233782

All Right Reserved ®.